Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalma regisztrálva látható!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Links
gyors linkek
Hírek
fontos!
Aktuális hírek
Korlátozás nincs de
FÉRFIAK előnyben!


• Tavasz köszöntő kaland!

ÚJ FAJ A FÉLVÉR!

Üzenőfal
C-box
Staff
Naomi


Kendall



Yvonne
Top posters
Kendall A. Calderon
Laura A. Halding Vote_lcapLaura A. Halding Voting_barLaura A. Halding Vote_rcap 
Naomi Harris
Laura A. Halding Vote_lcapLaura A. Halding Voting_barLaura A. Halding Vote_rcap 
Nicolas Kocianov
Laura A. Halding Vote_lcapLaura A. Halding Voting_barLaura A. Halding Vote_rcap 
Adam Grobel
Laura A. Halding Vote_lcapLaura A. Halding Voting_barLaura A. Halding Vote_rcap 
Laura A. Halding
Laura A. Halding Vote_lcapLaura A. Halding Voting_barLaura A. Halding Vote_rcap 
Yvonne Trinder
Laura A. Halding Vote_lcapLaura A. Halding Voting_barLaura A. Halding Vote_rcap 
Admin
Laura A. Halding Vote_lcapLaura A. Halding Voting_barLaura A. Halding Vote_rcap 
Elizabeth Morgan
Laura A. Halding Vote_lcapLaura A. Halding Voting_barLaura A. Halding Vote_rcap 
Hope Piwerlock
Laura A. Halding Vote_lcapLaura A. Halding Voting_barLaura A. Halding Vote_rcap 
Jace Laroux
Laura A. Halding Vote_lcapLaura A. Halding Voting_barLaura A. Halding Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mendelssohn School of Arts
Laura A. Halding Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 4:52 am by Naomi Harris

» the vampire academy
Laura A. Halding Icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 6:15 am by Penelope Prescott

» bite my tongue
Laura A. Halding Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 5:10 am by Naomi Harris

» Önéletrajz mintája
Laura A. Halding Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 9:27 am by Admin

» The Killing Dance
Laura A. Halding Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 4:25 am by Naomi Harris

» Our Diaries
Laura A. Halding Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 10:48 pm by Naomi Harris

» The City of Sins
Laura A. Halding Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 10:44 pm by Naomi Harris

» Párom és én
Laura A. Halding Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 5:42 am by Adam Grobel

» Szervezés/Jelentkezés
Laura A. Halding Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 8:19 am by Elizabeth Morgan


 

 Laura A. Halding

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Laura A. Halding
People::
People::
Laura A. Halding


Kor: : 31
Mottó: : Sometimes you just have to smile!

Laura A. Halding Empty
TémanyitásTárgy: Laura A. Halding   Laura A. Halding Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 8:45 am

Laura Annie Halding
ember
Ki vagyok?
Egy tökéletes sziluett jelenik meg a félhomályban. Hosszú lábak, vékony derék, dús barna haj. Macskaszerű, elegáns léptekkel indul el feléd, hátán lágyan leomló haja meg, meglibben a magassarkú koppanásának ütemére. Amint közelebb ér, már láthatod a türkiz szemeket, a húsos ajkakat és a kedves mosolyt. Talán azt hiszed, vagy egy tigris került az utadba, vagy egy igen jólnevelt, kissé elkényeztetett, a felső 10.000-be tartozó komoly nő, pedig szó sincs ilyesmiről...sőt.
A törékeny, ártatlan külső mögött egy sokkal emberibb belső rejlik. Hatalmas akarat és céltudatosság, talán emiatt egy kevés önzőség is, de ezt igyekszik a lehető legjobban titkolni. Sosem csinál semmit félgőzzel, mindenbe hatalmas vehemenciával veti bele magát, és ha kell megharcol az igazáért, de sosem lenne képes átgázolni emiatt senkin. Pontosan tudja meddig mehet el, és ha ezzel másokat bántana, egyből abbahagyja ez egészet, mert sosem tudna ártani bárkinek is, sőt inkább csak segíteni. Imád sportolni, rendszeresen fut, és emellett az adrenalin megszállottja, ezért 13 éves kora óta snowboardozik, bár ez lenne az utolsó, amit ránézésre megmondanál róla.
Amint elhalad melletted érezheted az édeskék ám mégis friss parfüm illatot, és ha esetleg meg szeretnéd szólítani, ne félj, nem kell tartani a kissé talán hideg külsőtől, mert hatalmas szívet és nyílt természetet rejt, még a legidegenebb emberrel szemben is, fajtól és nemtől függetlenül.


"Lecsuktam a szemem, majd újra kinyitottam, de nem tűnt el az állat. Még háromszor pislogtam, és háromszor is ott állt, töretlenül, fejét kissé oldalra billentve, mintha kérdőre vonná, miért dörzsölgetem a szemeimet, és miért nem fogadom el az egyszerű tényt, hogy a bátyám helyett egy farkas áll velem szemben. Majd lassú léptekkel elindult felém, nedves orrával megbökte a kezem. Pont, mint egy kutya, aki simogatásra vár, de egyszerűen nem voltam képes megmozdulni.
-Dan, ezt hiszem ez elég volt így első körben.-
Suttogtam alig hallhatóan, de valószínűleg ezt ő pontosan értette, mert a szemem láttára lett újra ember.
-Bocsánat, nem akartalak megijeszteni, de ez volt az egyetlen dolog, amit nem tudtál rólam...rólunk. Már nagyon nyomta a lelkem.-
-Tessék? Apa is...meg az elmebeteg vér szerinti anyukád is ilyen?-
-Pontosan. Anyukád már régen tudja ezt, de meg akart kímélni, én viszont már nem bírtam. Túl jóban vagyunk mi ahhoz, hogy ezt titkolnom kelljen.-"

Ekkor volt anyának és Steven-nek az 5. házassági évfordulója, és én épp aznap töltöttem be a 13. életévemen, Daniel pedig ez előtt pár héttel a 15-et. Amióta apa meghalt, ők voltak a családom, akiket rajongva szerettem. Talán pont amiatt, hogy Dan nem az igazi bátyám, a kapcsolatunk inkább szoros barátság és testvérség keveréke volt, ami azóta sem változott. Tényleg mindent tudtunk egymásról, így pont emiatt nem akartam hinni a szememnek, amikor átváltozott...pedig akkor még nem is tudtam, hogy nem csak farkasok vannak a világon.
Azóta 7 év telt el, és ugyan anno még megsimogatni is féltem Danielt farkas alakban, mostanra csak még elválaszthatatlanabban vagyunk emiatt.


A hozzászólást Laura A. Halding összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 12, 2013 10:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Naomi Harris
Tiger::
Tiger::
Naomi Harris


Kor: : 28
Laura A. Halding Gow8dwct0yd183k5a7sr
Mottó: : Felejtsd el a múltat, hogy új jövőt építs.

Laura A. Halding Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laura A. Halding   Laura A. Halding Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 8:54 am


El vagy fogadva!
Üdvözöllek az oldalon, Lau!
Nagyon örülök, hogy regisztél és itt vagy nekem *____*
Nagyon tetszett a karakterlap széépen ki van/volt minden fejtve!
Nem tudok mibe bele kötni, de nem is akarok Razz Irány foglalózni és játszani!
Vissza az elejére Go down
 
Laura A. Halding
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ALKOTÁS :: Önéletrajz :: Elfogadott-
Ugrás: