Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalma regisztrálva látható!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Links
gyors linkek
Hírek
fontos!
Aktuális hírek
Korlátozás nincs de
FÉRFIAK előnyben!


• Tavasz köszöntő kaland!

ÚJ FAJ A FÉLVÉR!

Üzenőfal
C-box
Staff
Naomi


Kendall



Yvonne
Top posters
Kendall A. Calderon
† jace laroux Vote_lcap† jace laroux Voting_bar† jace laroux Vote_rcap 
Naomi Harris
† jace laroux Vote_lcap† jace laroux Voting_bar† jace laroux Vote_rcap 
Nicolas Kocianov
† jace laroux Vote_lcap† jace laroux Voting_bar† jace laroux Vote_rcap 
Adam Grobel
† jace laroux Vote_lcap† jace laroux Voting_bar† jace laroux Vote_rcap 
Laura A. Halding
† jace laroux Vote_lcap† jace laroux Voting_bar† jace laroux Vote_rcap 
Yvonne Trinder
† jace laroux Vote_lcap† jace laroux Voting_bar† jace laroux Vote_rcap 
Admin
† jace laroux Vote_lcap† jace laroux Voting_bar† jace laroux Vote_rcap 
Elizabeth Morgan
† jace laroux Vote_lcap† jace laroux Voting_bar† jace laroux Vote_rcap 
Hope Piwerlock
† jace laroux Vote_lcap† jace laroux Voting_bar† jace laroux Vote_rcap 
Jace Laroux
† jace laroux Vote_lcap† jace laroux Voting_bar† jace laroux Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mendelssohn School of Arts
† jace laroux Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 4:52 am by Naomi Harris

» the vampire academy
† jace laroux Icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 6:15 am by Penelope Prescott

» bite my tongue
† jace laroux Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 5:10 am by Naomi Harris

» Önéletrajz mintája
† jace laroux Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 9:27 am by Admin

» The Killing Dance
† jace laroux Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 4:25 am by Naomi Harris

» Our Diaries
† jace laroux Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 10:48 pm by Naomi Harris

» The City of Sins
† jace laroux Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 10:44 pm by Naomi Harris

» Párom és én
† jace laroux Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 5:42 am by Adam Grobel

» Szervezés/Jelentkezés
† jace laroux Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 8:19 am by Elizabeth Morgan


 

 † jace laroux

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jace Laroux
Tiger::
Tiger::
Jace Laroux


Mottó: : † keep calm and be a motherfucker

† jace laroux Empty
TémanyitásTárgy: † jace laroux   † jace laroux Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 9:41 am

Jace Laroux
tigris
Ki vagyok?
JELLEM: Önfejű, pofátlan, arrogáns, beképzelt... És még folytathatnám is tovább, de azzal már tényleg a földbe taposnám az imidzsem. Igaz, a rossz hírem így is mindig megelőz, szóval az emberek többsége messze húzza a csíkot, amikor a nevem hallja. Szóval, ha hiszel a pletykáknak, akkor itt nincs is tovább miről beszélni. Ezen kívül meg kell jegyezni, hogy tizenhárom éves korom óta vagyok koffeinfüggő és tizenöt éves voltam, amikor a nikotin is tartósan rabul ejtett. Hogy van-e még valami, amit érdemes lenne megjegyezni? Igen; hogy mindez csak egy álarc, igazából nem ilyen vagyok... De az igazi énemet csak egy személynek mutattam eddig meg: a lánynak, akit szeretek.

KÜLSŐ: Barna haj, zöld szemek, semmi különleges. Nem vagyok sem túl magas, sem túl alacsony, véleményem szerint tökéletes vagyok, de mások biztosan nem ezt mondanák rólam... De ez részletkérdés. Igazából nem tudom, mit mondhatnék még, ha valami érdekel, láthatsz az utcán, csak szemügyre kell venned. Hm, az egyetlen megjegyzést érdemlő dolog az, hogy van néhány tetoválásom, különböző helyeken a testemen, de tervezek még néhányat...



- Legközelebb nem foglak kihozni, ha lesittelnek. - Apám kinyitotta előttem a kocsiajtót, majd szinte belökött az anyósülésre. Morogva szálltam be, tekintetem mindvégig a cipőm orrába szegezve. Nem tudom, mit várt tőlem? Bűnbánatot? Vagy talán azt, hogy könyörögni fogok neki, bocsásson meg? Mert ha valamelyiket ezek közül, akkor rossz személyre talált. Nem szokásom senki bocsánatáért sem esedezni. Főleg apám bocsánatáért nem fogok, senki sem kérte, hogy hozzon ki.
- Senki nem kért erre. - Felmorrantam, majd rájöttem, hogy mégsem ezt kellett volna mondanom. Talán valami "ne haragudj, hogy egy csődtömeg vagyok, apa" vagy "ne haragudj, apa, megjavulok, ígérem" stílusú szöveg jobb lett volna.. De most már mindegy.
Lassan beállt köztünk a kínos csend, amit én már csak úgy értelmeztem, mint a vihar előtti csendet. Mindig így kezdődtek a balhéink, szóval most is éreztem a levegőben a veszekedésszagot, amiből lassan kezdett rohadtul elegem lenni. Miért kell mindig veszekednünk? Most sem lenne ez a helyzet, ha hagyott volna ott rohadni a sitten egy éjszakára. De nem, neki a reputációja fontosabb, mint a béke a családban, hurrá.
- A picsába, Jace, mikor akarsz végre megjavulni?! Kurvára nem oké, amit csinálsz, nem veszed észre?! - Felcsattant, ujjai összeszorultak a kormányon. Akaratlanul is összerezzentem, készen álltam arra, hogy megüt, mint azt már sokszor tette... De semmi ilyen nem történt; csak lemondóan sóhajtott, hangja suttogássá halkult, tekintete az arcomat fürkészte. - Anyád halála óta miért nem lehet egy normális beszélgetésünk sem?
- Tudod jól, hogy ez nem csak tőlem függ. - Megvontam a vállam, de rájöttem, hogy ez fejben megint csak jobban hangzott, mint így, kimondva.
- Én minden tőlem telhetőt megtettem. - Apámon volt a sor, hogy megvonja a vállát; de én csak gúnyosan elnevettem magam, lassan felemelve tekintetem a földről és mélyen a szemébe néztem.
- Oh, igen? Akkor... - "nem próbálkozol eléggé", "kapjad be a faszom", "vissza kéne fordítanod az időt és gumit használni, ahelyett, hogy hagyod hogy megfoganjak", "nem kellett volna engedned, hogy anya meghaljon, amíg én Alaszkán voltam", "basszad meg", "küldd a számlát és felejtsük el" - azt hiszem, taxival megyek.
Majd amilyen gyorsan beszálltam, olyan gyorsan ki is ugrottam a kocsiból majd elindultam a járdán, gyalog. Még mielőtt lekanyarodtam volna az egyik mellékutcába, hallottam, ahogy apám kocsija elindul és elhajt a velem ellenkező irányba.
Vissza az elejére Go down
Kendall A. Calderon
People::
People::
Kendall A. Calderon


Kor: : 29
† jace laroux A50c24de2c_77920703_o2
Mottó: : take it easy.*.vedd lazán

† jace laroux Empty
TémanyitásTárgy: Re: † jace laroux   † jace laroux Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2013 4:44 am


Elfogadva!
Imádooom! nem csak, azért mert te vagy, de azért is. Ez egyszerűen szuper volt. Remélem helyre jön a viszonyotok apukáddal és béke lesz. Na meg azért rólam se felejtkezz majd meg a jövőben, édes.
Most pedig indulás foglald le a pofid és a titulusod!
Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
 
† jace laroux
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alyssa Laroux

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ALKOTÁS :: Önéletrajz :: Elfogadott-
Ugrás: