Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalma regisztrálva látható!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Links
gyors linkek
Hírek
fontos!
Aktuális hírek
Korlátozás nincs de
FÉRFIAK előnyben!


• Tavasz köszöntő kaland!

ÚJ FAJ A FÉLVÉR!

Üzenőfal
C-box
Staff
Naomi


Kendall



Yvonne
Top posters
Kendall A. Calderon
Adam Grobel Vote_lcapAdam Grobel Voting_barAdam Grobel Vote_rcap 
Naomi Harris
Adam Grobel Vote_lcapAdam Grobel Voting_barAdam Grobel Vote_rcap 
Nicolas Kocianov
Adam Grobel Vote_lcapAdam Grobel Voting_barAdam Grobel Vote_rcap 
Adam Grobel
Adam Grobel Vote_lcapAdam Grobel Voting_barAdam Grobel Vote_rcap 
Laura A. Halding
Adam Grobel Vote_lcapAdam Grobel Voting_barAdam Grobel Vote_rcap 
Yvonne Trinder
Adam Grobel Vote_lcapAdam Grobel Voting_barAdam Grobel Vote_rcap 
Admin
Adam Grobel Vote_lcapAdam Grobel Voting_barAdam Grobel Vote_rcap 
Elizabeth Morgan
Adam Grobel Vote_lcapAdam Grobel Voting_barAdam Grobel Vote_rcap 
Hope Piwerlock
Adam Grobel Vote_lcapAdam Grobel Voting_barAdam Grobel Vote_rcap 
Jace Laroux
Adam Grobel Vote_lcapAdam Grobel Voting_barAdam Grobel Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mendelssohn School of Arts
Adam Grobel Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 4:52 am by Naomi Harris

» the vampire academy
Adam Grobel Icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 6:15 am by Penelope Prescott

» bite my tongue
Adam Grobel Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 5:10 am by Naomi Harris

» Önéletrajz mintája
Adam Grobel Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 9:27 am by Admin

» The Killing Dance
Adam Grobel Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 4:25 am by Naomi Harris

» Our Diaries
Adam Grobel Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 10:48 pm by Naomi Harris

» The City of Sins
Adam Grobel Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 10:44 pm by Naomi Harris

» Párom és én
Adam Grobel Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 5:42 am by Adam Grobel

» Szervezés/Jelentkezés
Adam Grobel Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 8:19 am by Elizabeth Morgan


 

 Adam Grobel

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Adam Grobel
Tiger::
Tiger::
Adam Grobel


Kor: : 31

Adam Grobel Empty
TémanyitásTárgy: Adam Grobel   Adam Grobel Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 5:16 am

Adam Grobel
tigris
Ki vagyok?
Jellem: Amikor az emberek először rám pillantanak azt hiszik, hogy gazdag szülők elkényeztetett gyereke vagyok, pedig ez egy cseppet sem igaz. Kedves vagyok az emberekkel, és nem nézek le senkit. Persze mint minden embernél nálam is vannak kivételek. Akik ismerkedés után sem szimpatikusak, azokkal gyakran bunkó vagyok, de ebbe a kategóriába csak nagyon kevesen tartoznak. Hamar megtalálom az összhangot az emberekkel.
Külső: Divatos ruhákban járok, mint mindenki más. A hajamat többnyire felzselézve hordom. Imádom a magas szárú cipőket, és ez szinte már az ismertetőjegyemmé vált. A termetem... hát hogy is mondjam... nem vagyok valami magas, de azért alacsonynak sem mondanám magam. Valahol a kettő között találhattok meg engem.

Az én történetem más mint a többieké. Tudom, hogy elég sok ember tigris, de nem mindenkinek vannak ilyen "csodálatos" emlékei az átváltozásáról. Ez az egész 14 éves koromba kezdődött... de még mielőtt beleugranánk a közepébe tudni kell, hogy a szüleim egyszerűen utálnak. Nem is értem, hogy miért hoztak a világra. Ezt tudni kellett még mielőtt elmesélem az én kis történetem. Szóval... 14 éves voltam, amikor a szüleim behívtak a nappaliba, hogy beszélgessünk. Akkor avattak be ebbe a tigrises ügybe. Eleinte nem hittem nekik, sőt ki is röhögtem őket. Viszont, amikor két tigris állt előttem eléggé beparáztam. Elmondták, hogy nemsokára én is át fogok változni. Persze ezt is csak dióhéjban. Egyszerűen képtelenek voltak velem beszélni. Nem tudtak előttem megnyílni, pedig a saját gyerekük voltam. Miután nagy vonalakban közölték velem, hogy mi várható a közeljövőben, már mentek is a dolgukra. A beavatás után 2 héttel elkezdődött az átváltozás. A szobám padlóján feküdtem összekuporodva. Eszméletlenül féltem, ugyanis nem értettem pontosan, hogy mi is történik velem. A szüleim természetesen nem beszéltek az orbitális fájdalomról, ami ezzel járt. Azt hittem, hogy egyszer csak megjelenek farkas alakban, és kész. De nem így volt. Amint megéreztem a fájdalmat ordibálni kezdtem apának. Pár perc múlva meg is jelentek az ajtóban. Anya könnyes szemmel nézett rám, de nem értettem miért. Arra vártam, hogy segítsenek, de ehelyett csak bámultak rám. Iszonyatosan nehezen bírtam. Azt hittem, hogy elájulok. Folyamatosan őket néztem várva, hogy mikor segítenek már végre. Sajnos segítség nem történt. Viszont apa hirtelen átváltozott tigrissé, és a pólómat megragadva bevitt a fürdőbe. Nem értettem miért csinálja ezt. Anya emberi alakban követett minket, én pedig csak ordítoztam. Apa lelökött a fürdő padlójára. Nagyot koppanva értem a földre. A szoba bal végében található mérleg szélébe vertem a fejem, így felsértve azt. A heg még ma is ott van. Iszonyatos fájdalmaim voltak eddig is, de a fejsérülésem még rátett egy lapáttal. Viszont ami ezután következett szinte leírhatatlan. Apa egy gyors mozdulattal végigkarmolt az arcomon. Anya még véletlenül sem próbálta megállítani. Amint megvolt a négy, mély karomnyom a testem következett volna. Viszont nagy nehezen erőt vettem magamon, és kiszaladtam a házból. Nem bírtam sokáig futni így az első elhagyatott zsákutcában össze is estem. Vérző arccal és elviselhetetlen fájdalommal feküdtem ott, amíg át nem változtam. Az átváltozásom után az arcomról a sebek hamar begyógyultak, persze ehhez egy kis idő kellett, de a lényeg, hogy most már nem látszik a helye. Miután sikeresen visszavettem az emberi alakomat visszasétáltam a házba. A szüleim arcára csalódottság ült ki. Eszméletlenül bántotta őket a dolog, hogy élve mentem haza. Viszont pár év után lassan felfogták, hogy van egy fiúk. Igaz, hogy még most is gyűlölnek, de legalább nem akarnak kivégezni minden percben. Jelenleg a kereszt szüleimnél lakok, és csak néha néha megyek át a szüleimhez. Még szerencse, hogy csak három utcával laknak messzebb tőlünk, mivel így bármikor könnyen visszafuthatok a számomra menedéket adó házba.
Vissza az elejére Go down
Yvonne Trinder
People::
People::
Yvonne Trinder


Mottó: : Ne foglalkozz azzal amit másképp tehettél volna, a mostnak kell örülni.

Adam Grobel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam Grobel   Adam Grobel Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 5:38 am

Nem értem... nem értem miért. Egy szülő indok nélkül nem tud ilyet tenni, ezt nagyon hiányoltam az ET-dből. A jellemet és a kinézetet egy picit összecsapottnak éreztem, magát az élettörténet részt is, nem voltak benne leírások, és egy karom nyom nem tűnik el nyom nélkül, főleg ha ilyen nagy fájdalmat okozott. De ettől függetlenül elfogadom az ET-det, ezek nem olyan okok ami miatt vissza lehetne utasítani. Szaladj foglalni és játszani!
Vissza az elejére Go down
 
Adam Grobel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ALKOTÁS :: Önéletrajz :: Elfogadott-
Ugrás: