Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalma regisztrálva látható!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Links
gyors linkek
Hírek
fontos!
Aktuális hírek
Korlátozás nincs de
FÉRFIAK előnyben!


• Tavasz köszöntő kaland!

ÚJ FAJ A FÉLVÉR!

Üzenőfal
C-box
Staff
Naomi


Kendall



Yvonne
Top posters
Kendall A. Calderon
Nicolas Kocianov Vote_lcapNicolas Kocianov Voting_barNicolas Kocianov Vote_rcap 
Naomi Harris
Nicolas Kocianov Vote_lcapNicolas Kocianov Voting_barNicolas Kocianov Vote_rcap 
Nicolas Kocianov
Nicolas Kocianov Vote_lcapNicolas Kocianov Voting_barNicolas Kocianov Vote_rcap 
Adam Grobel
Nicolas Kocianov Vote_lcapNicolas Kocianov Voting_barNicolas Kocianov Vote_rcap 
Laura A. Halding
Nicolas Kocianov Vote_lcapNicolas Kocianov Voting_barNicolas Kocianov Vote_rcap 
Yvonne Trinder
Nicolas Kocianov Vote_lcapNicolas Kocianov Voting_barNicolas Kocianov Vote_rcap 
Admin
Nicolas Kocianov Vote_lcapNicolas Kocianov Voting_barNicolas Kocianov Vote_rcap 
Elizabeth Morgan
Nicolas Kocianov Vote_lcapNicolas Kocianov Voting_barNicolas Kocianov Vote_rcap 
Hope Piwerlock
Nicolas Kocianov Vote_lcapNicolas Kocianov Voting_barNicolas Kocianov Vote_rcap 
Jace Laroux
Nicolas Kocianov Vote_lcapNicolas Kocianov Voting_barNicolas Kocianov Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mendelssohn School of Arts
Nicolas Kocianov Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 4:52 am by Naomi Harris

» the vampire academy
Nicolas Kocianov Icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 6:15 am by Penelope Prescott

» bite my tongue
Nicolas Kocianov Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 5:10 am by Naomi Harris

» Önéletrajz mintája
Nicolas Kocianov Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 9:27 am by Admin

» The Killing Dance
Nicolas Kocianov Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 4:25 am by Naomi Harris

» Our Diaries
Nicolas Kocianov Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 10:48 pm by Naomi Harris

» The City of Sins
Nicolas Kocianov Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 10:44 pm by Naomi Harris

» Párom és én
Nicolas Kocianov Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 5:42 am by Adam Grobel

» Szervezés/Jelentkezés
Nicolas Kocianov Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 8:19 am by Elizabeth Morgan


 

 Nicolas Kocianov

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nicolas Kocianov
Hybrid;Tiger::
Hybrid;Tiger::
Nicolas Kocianov


Kor: : 35
Mottó: : Édes a bosszú, ha van kiért megtenni...

Nicolas Kocianov Empty
TémanyitásTárgy: Nicolas Kocianov   Nicolas Kocianov Icon_minitimePént. Feb. 15, 2013 9:37 am

Nicolas Kocianov
Félvér (tigris)
Ki vagyok?
JELLEM; Egykor boldog. nevető férfi voltam ki egyetlen nőért ért. Remekül udvaroltam és nem féltem érezni. Mostanra azonban magamba forduló személy lettem. Utálom, ha foglalkoznak velem, ha szeretni akarnak engem, mert én többé nem szeretek. Nem parancsolhat nekem senki, mert a magam ura vagyok. Viszont a falkához csatlakozva titkon örülök, hogy van hova tartoznom. Még is inkább vagyok ellenséges mint barátságos.
Általában könyveket olvasok. Utálom, ha megzavarnak. Kissé talán egy morgó öregemberhez hasonlíthatom magam. De hiába az űr mely keletkezett bennem begyógyulatlan és sanyargatja lelkem. Mindenem a bosszú és bár tudom ez nem vezet jóra nem érdekel. Ha pokolra kerül hát oda, mit számít szerelmem elvesztésénél nem lehet az rosszabb.
KÜLSŐ; 189 cm magasságú szálkás izomzatú férfit kell elképzelni. Külsőm teljesen átlagos barna szem, barna haj. Arcomon olykor borosta látható.
Ruházatommal nem foglalkozom különösebben; farmer, póló és valami sportcipő. Semmi flanc semmi figyelemfelkeltés.

Azt érzed és szilárdan hiszed, hogy ő a végzeted. Ő az egyetlen aki számít akiért érdemes élni. És mikor úgy érzed annál rosszabb nem lehet, hogy valaki magához láncolja lelked és mint egy kutya vezet maga mellett akkor elveszíted őt. Azt a nőt aki a mindent jelentette neked még akkor is, ha bolondját járatta veled. Az én történetem főszereplője is egy ilyen hölgy. Megvetett, kihasznált, orromnál fogva vezetett és sosem hagyta, hogy megcsókoljam. Nevetett rajtam és csillogó szemeivel elvakított engem, de nem zavart! Szerettem és csak ez számított. Senkinek sem adta be a derekát, de úgy éreztem lassan sikerült meghódítanom szeleburdi lelkét. Egyetlen randevút sikerült kiharcolnom és egy különleges helyre vittem el, bár ne tettem volna. Elvittem az erdőbe egy tisztáshoz ahonnét tökéletesen lehetett kémlelni a tiszta eget, s ahol a csillagok ragyogták be az egész teret. Amint megérkeztünk oda és ő kíváncsi tekintettel nézelődni kezdett loptam egy csókot. Nem ellenkezett, nem taszított el csak azt mondta "szeretlek".
Szívem összeszorult, hatalmas gombóc feszítette torkom. Az angyal hangja csenget fülemben. Egyfolytában lepörgettem e szót magamban, szeret. Annyi ostromlás után végre ajtót nyitott előttem és még mielőtt beléphettem volna a mennyországba eltűnt az angyal. A hófehér bőrön vérpatak csurgott végig. Kék szemek nem pislogtak többet, jeges kezecskék nem érintettek meg többé, s nem láthattam a szikrázó mosolyt sem. Teste karjaim közé omolva lett pillekönnyű, lelke távozott. Itt hagyott.. Nem! Elragadták tőlem. Összecsuklott testét a párás fűre fektettem, s könnyes szemekkel pásztáztam élettelen arcát. Meghalt, megölték. Felnéztem és egy hatalmas farkas állott előttem. Diadalmas volt a tekintete, melyből izzott a démon könyörtelensége. Tartása peckes volt. Külseje visszataszító volt, arca torzult volt, fogai közül pedig le-le csöppent az édes nedű melyet szerelmemtől lopott. Kiegyenesedtem, kezem ökölbe szorult. Már átalakulni készültem, de az óriás eltűnt és többi nem találtam sehol, hogy megbosszulhassam. Elhatároztam! Minden elém kerülő farkas megölök, csak ekkor tudom kellőképp kifejezni fájdalmam. S, hiába való lesz az elégtétel mert lelkem akkor is csak egy üres lyuk marad a mellkasomban.


A hozzászólást Nicolas Kocianov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 17, 2013 7:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Yvonne Trinder
People::
People::
Yvonne Trinder


Mottó: : Ne foglalkozz azzal amit másképp tehettél volna, a mostnak kell örülni.

Nicolas Kocianov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nicolas Kocianov   Nicolas Kocianov Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 1:49 am

Ó hát én ezt, hogy imádom! Egyszerűen gyönyörűen írsz, a karakter jelleme szépen felépített, minden apró dologra figyelsz, és az egész olyan költői... még jó hogy elfogadom!
Vissza az elejére Go down
 
Nicolas Kocianov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ALKOTÁS :: Önéletrajz :: Elfogadott-
Ugrás: