Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalma regisztrálva látható!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Links
gyors linkek
Hírek
fontos!
Aktuális hírek
Korlátozás nincs de
FÉRFIAK előnyben!


• Tavasz köszöntő kaland!

ÚJ FAJ A FÉLVÉR!

Üzenőfal
C-box
Staff
Naomi


Kendall



Yvonne
Top posters
Kendall A. Calderon
Natalia Z. Redbrid Vote_lcapNatalia Z. Redbrid Voting_barNatalia Z. Redbrid Vote_rcap 
Naomi Harris
Natalia Z. Redbrid Vote_lcapNatalia Z. Redbrid Voting_barNatalia Z. Redbrid Vote_rcap 
Nicolas Kocianov
Natalia Z. Redbrid Vote_lcapNatalia Z. Redbrid Voting_barNatalia Z. Redbrid Vote_rcap 
Adam Grobel
Natalia Z. Redbrid Vote_lcapNatalia Z. Redbrid Voting_barNatalia Z. Redbrid Vote_rcap 
Laura A. Halding
Natalia Z. Redbrid Vote_lcapNatalia Z. Redbrid Voting_barNatalia Z. Redbrid Vote_rcap 
Yvonne Trinder
Natalia Z. Redbrid Vote_lcapNatalia Z. Redbrid Voting_barNatalia Z. Redbrid Vote_rcap 
Admin
Natalia Z. Redbrid Vote_lcapNatalia Z. Redbrid Voting_barNatalia Z. Redbrid Vote_rcap 
Elizabeth Morgan
Natalia Z. Redbrid Vote_lcapNatalia Z. Redbrid Voting_barNatalia Z. Redbrid Vote_rcap 
Hope Piwerlock
Natalia Z. Redbrid Vote_lcapNatalia Z. Redbrid Voting_barNatalia Z. Redbrid Vote_rcap 
Jace Laroux
Natalia Z. Redbrid Vote_lcapNatalia Z. Redbrid Voting_barNatalia Z. Redbrid Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mendelssohn School of Arts
Natalia Z. Redbrid Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 4:52 am by Naomi Harris

» the vampire academy
Natalia Z. Redbrid Icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 6:15 am by Penelope Prescott

» bite my tongue
Natalia Z. Redbrid Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 5:10 am by Naomi Harris

» Önéletrajz mintája
Natalia Z. Redbrid Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 9:27 am by Admin

» The Killing Dance
Natalia Z. Redbrid Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 4:25 am by Naomi Harris

» Our Diaries
Natalia Z. Redbrid Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 10:48 pm by Naomi Harris

» The City of Sins
Natalia Z. Redbrid Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 10:44 pm by Naomi Harris

» Párom és én
Natalia Z. Redbrid Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 5:42 am by Adam Grobel

» Szervezés/Jelentkezés
Natalia Z. Redbrid Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 8:19 am by Elizabeth Morgan


 

 Natalia Z. Redbrid

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Natalie Z. Jenkins
Hybrid;Wolf::
Hybrid;Wolf::
Natalie Z. Jenkins



Natalia Z. Redbrid Empty
TémanyitásTárgy: Natalia Z. Redbrid   Natalia Z. Redbrid Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 9:20 pm

Natalie Zoey Redbrid
Félvér/Farkas
Ki vagyok?
Belső:
Milyen is vagyok?! Folyamatosan mosolygok, mindenek csak a jó oldalát nézem. Nem vagyok negatív személyiség. Imádom élni az életet, mindig megkapom, amit akarok. Élvezem, mikor mindenki körülöttem van. Okos, bátor, néha szeleburdi, de egyben határozott nő vagyok. Nem adom könnyen magamat, akit megszeretek, azért viszont mindent megtennék. Nehezen fogadok valakit a bizalmamba, de ha valaki beférkőzik a szívembe, akkor az örökre ott marad. Viszont ha meginog a bizalmam valakiben, akkor nehezen bocsátok meg annak a személynek. Szeretek veszélyes életet élni, sokszor a nagy szám visz a bajba, de az is húzz ki belőle. Nem vagyok ostoba, de mondhatni egy csöppnyit naiv vagyok. Nem szeretem, ha valaki szomorú mellettem, bármi áron, de egy kis mosolyt is csalok az emberek arcára. Szeretem a férfiakat, melyik lánynak ne lenne szüksége egy férfira?! A szerelem számomra életforma, ez is hozzá tartozik a tökéletes élethez. De senkinek sincs tökéletes élete, aki ezt megcáfolja, az hazudik. Nekem a szerelem fontos, boldog akarok lenni valakire, de ha az az ember, akit szeretek és képes megbántani akkor tudok napokig vagy akár hetekig is haragudni. Elsőre lehet bonyolult lánynak tűnők, de ha megismersz, egyszerű leányzó vagyok, akárki akármit mond.

Külső:

Nem csak gyönyörű testalkatom van, de az arcom is irigylésre méltó. A bőröm nem is hófehér, de nem is barna… inkább köztes. Pont megfelelő számomra, és akinek nem tetszik, az nem nézz rám, ezen az elven élek. az arcom bársonyos érintésű, akár a testem minden szeglete is. A szemeim gyönyörű barna káprázatú. Szinte már-már igéző pillantásom van, amivel bárkit megbabonázok. Az alkatom karcsú, még is egyben formás. Mindig sminkel lépek ki emberek közé, szeretem, ha látják mi tárul eléjük. Maximumot hozom ki magamból. Az öltözékem olykor szexi és kihívó. Feszes ruhákat is magamra veszek, ezzel vonom magamra a figyelmet. Vagy akár csábítok el valakit. Persze ez nézőpont kérdése. De ha rossz hangulatom van, akkor csak sportosan készülők el. Fő a változatosság, erre mondják…

Egy mondhatni elég bonyolult személyiség vagyok. Magam részéről nem tartom magam annak, de mások szerint igen is az vagyok. Mikor még fiatal lányka voltam nagyon szeleburdi és makacs voltam. Mindig mindent tudni akartam. Minden lében kanál voltam, legalábbis ezt mondják rólam. Rengeteg barátom van és mindig is jól elvegyültem az emberek között. Szerettem barátkozni, és mindig is sok barátom volt. A szüleim nagyon szerettek engem, én voltam a második leánygyermek, akit nagyon imádtak, vigyáztak rám és nem akartak kiengedni a családi fészekből. A szüleimmel remek viszonyt ápolok a mai napig is. Apámmal volt, hogy veszekedtem, hiszen nagyon oltalmazott engem. Pláne mikor randiztam és pasikkal voltam. A nővéremmel a viszonyom viszont teljes katasztrófa. Utál, engem mióta az eszemet tudom. Mielőtt nem jöttem a világra ő volt a család kedvence, de elvettem a posztját mondhatjuk így is. Én vagyok a tökéletes kislány, aki mindig mindent jól csinál, ő pedig nem. Én nem szeretek veszekedni, de valahogy mindig sikerül összevesznünk. A nővéremmel a viszonyom mindig csak romlott és romlott. Ez a családom, bár vannak nézeteltéréseink, de szeretem őket. akármi is történt vele mindig mosolyogtam, ha volt is okom a szomorúságra nem mutattam ki. Bátor és erős lány voltam mindig is. Viszont amikor előjött a farkas génem akkor hangulatingadozásom volt mondhatjuk így is. A boldogság hormonom odalett egy időre. Pár hétig csak magammal törődtem, kedvetlen voltam, goromba, még elviselhetetlen is voltam. Viszont mikor a nagymamám eljött hozzánk pár napra megértette velem, hogy ez csak egy életforma és ez is hozzám tartozik. Emiatt nem kell, hogy más legyek. Voltak olyan időszakaim, amiből csak is a nagymamám tudott kihozni. Imádtam őt, és soha nem tudnék nélküle élni. fontos része az életemnek, ahogyan a családom. 19 évesen hagytam el a családi házat. Fiatal voltam, de talpra akartam állni. Nehezen sikerült felépítenem a mostani életemet, de sikerült és boldog vagyok, hogy ezt egyedül hoztam létre. Persze a nővérem próbált keresztbe tenni nekem ezek után is. A volt barátommal, aki még akkoriban a barátom volt, a nővérem aljas módon elcsábította és lefeküdt vele. Nehezen emésztettem meg a dolgot, de sikerült túllépnem rajta. A nővéremmel az óta sem tartom a kapcsolatot. A barátommal szakítottam és igyekeztem visszazökkenteni magam a régi életembe. egy szakítás minden embert megvisel, főleg ha a saját testvére okozza a szakítást. Azóta ez már csak egy rossz emlék. A szüleimmel a viszonyom viszont remek. Minden vasárnap együtt vacsorázunk. Erős nőnek tartom magam, hiszen ezek után is képes vagyok mosolyogni. Egyszerűen nem tudok nem mosolyogni, nem szeretem, ha körülöttem szomorú valaki. Képes vagyok bárkit megnevetetni. Jó érzéssel tölt el, ha aki a környezetemben van, jó kedve van és nincs elkeseredve. Boldog vagyok most, és nincs okom panaszra. Ilyen életet akartam mindig is magamnak.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Kocianov
Hybrid;Tiger::
Hybrid;Tiger::
Nicolas Kocianov


Kor: : 35
Mottó: : Édes a bosszú, ha van kiért megtenni...

Natalia Z. Redbrid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Natalia Z. Redbrid   Natalia Z. Redbrid Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 10:23 pm


Elfogadva!

Üdvözöllek az oldalon kedves Natalie szívem kishölgye : D
Örülök, hogy itt vagy így hát kicsit lehet elfogult vagyok, de akkor is csodálatosnak tartottam a karakterlapodat! Irány foglalózni illetve ígérni nekem egy játékot Razz
Vissza az elejére Go down
 
Natalia Z. Redbrid
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ALKOTÁS :: Önéletrajz :: Elfogadott-
Ugrás: